Profesjonalna linia kosiarek Gianni Ferrari GT z napędem hydrostatycznym na 2 lub 4 koła i wspomaganiem kierownicy, oferuje niepowtarzalny komfort pracy i wysoką wydajność. Te maszyny to bezsprzecznie najlepsze zbierające kosiarki samojezdne.

 
280 D
- 28/20.5 3 2WD 126 550
280 DW
- 28/20.5 3 4WD 126 550

 

Wyłączne, opatentowane rozwiązanie w kosiarkach Gianni Ferrari GT, które łączy w sobie przedni agregat tnący z centralnie umieszczonym kolektorem zbiorczym pomiędzy przednimi a tylnymi kołami jest unikalne wśród kosiarek zbierających i pozwala na dużą manewrowość i kompaktową budowę. Ten system unika tradycyjnej turbiny do wrzucania trawy. GT to idealna kombinacja uniwersalności i wydajności. Duża zwrotność maszyny pozwala na koszenie wąskich przestrzeni bez utraty czasu i wydajności. Maszyny GT zostały zaprojektowane według nowoczesnego układu pozwalającego na funkcjonalną kontrolę i estetyczny wygląd.
 
Napęd - kosiarki samojezdne Gianni Ferrari GT posiadają napęd na przednią oś lub 4WD, zintegrowany system kontroli napędu czyni jazdę łatwą na zboczach i nierównościach terenu. W maszynach GT pojedynczy pedał gazu służy zarówno do jazdy w przód jak i tył, przyspieszania i hamowania czyniąc jazdę bezpieczną.                                                                    

Opcje doposażenia:

- Agregat zbierający 126 cm SA - napęd hydrauliczny
- Zestaw mielący do agregatu 126 SA
- Agregat z mieleniem i bocznym wyrzutem 150cm
- Agregat kosiarka bębnowa 6-noży tnących, 220 mm średnica bębna, 92 cm szer. cięcia, napęd hydrauliczny, klapa zamykająca, kosz opróżniany hydraulicznie, płynna regulacja obrotów
- Agregat kosiarka 3-bębnowa, 140 mm średnica bębna, 8 noży tnących, płynna regulacja obrotów
- Agregat bijakowy 135 cm - napęd hydrauliczny
- Wertykulator, aerator, 100 cm szer. rob. napęd hydrauliczny
- Szczotka bębnowa obrotowa, szer. 140 cm, średnica 45 cm, napęd i sterowanie hydrauliczne, regulacja obrotów
- Lemiesz 130 cm, sterowany hydraulicznie
- Zestaw oświetleniowy